text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivident Extra NAne Aromalı Sakız 21 G

VIVIDENT
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,65 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Vivident Extra NAne Aromalı Sakız 21 G

 

Ağzımızda ferahlık hissetmek isteyip de diş fırçalamaya zaman ya da olanak bulamadığımız durumlarda sakızlar imdadımıza koşuyor. Çerez, çikolata, bisküvi reyonlarında sakız bölümünde bulabileceğiniz Vivident Extra NAne Aromalı Sakız 21 G yoğun nane aromalı içeriği ile ferah bir nefes sunuyor ve ağzınızda tazelik ve temizlik hissi bırakıyor. Tatlandırıcılı bir draje sakız olan Vivident Extra NAne Aromalı Sakız 21 G ilave şeker içermiyor. Ürünün şekerli tadı ise tatlandırıcılardan elde ediliyor.

Ürün içinde yer alan şeker görünümü ve tadına sahip olan ksilitol tatlandırıcısı, diğer karbonhidratlara kıyasla daha az kalori içeriyor. Ksilitolün ağızda bıraktığı tat haricinde yeni çürük oluşumunu azaltma bakımından etkili olduğu düşünülüyor. Tükürük salgısını artıran bu madde aynı zamanda ağzın pH seviyesini ideal ölçüde tutma konusunda yardımcı oluyor. Bu maddenin dişlerin çürümesine yol açan mikroorganizmaların sayısını azaltması da faydaları arasında yer alıyor. Bu sayede bir yandan yoğun nane aroması ile ağzınızı ferahlatan ve çiğnemekten de keyif alacağınız bir ürüne sahip oluyorsunuz, öte yandan da dişlerinizi daha temiz ve sağlıklı tutma konusunda destek almış oluyorsunuz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler