text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivident Full Fresh Nane Aromalı Sakız 96 G

VIVIDENT
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Vivident Full Fresh Nane Aromalı Sakız 96 G

 

Gün içerisinde dişlerini fırçalama fırsatınız olmayabilir. Yediğiniz yemekler ve içecekler dişlere zarar verebilir. Vivident Full Fresh Nane Aromalı Sakız 96 G ağızda oluşabilecek plakları önleyerek dişlerinizi korumaya yardımcı olur. Ferahlık veren ürün, yemek sonrası ağızda oluşabilecek ve hem sizi hem çevrenizi rahatsız edebilecek kokuları önler. Bunun yanı sıra hoş bir koku da veren ürün, nane aromasına sahiptir.
Güvenli kapağı sayesinde kendi kendine açılma riski bulunmayan ve hava geçirmediği için her zaman aynı tazelikte kalan ürün, temizlik hissini her an yaşamanıza olanak sağlar. Güneşten uzak yerlerde saklamanız önerilen ürünü ofisinizdeki masanızın üzerine bulundurarak her daim elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Trafikte daraldığınız zamanlarda size anlık ferahlık sağlayan draje, içi sıvı dolguludur. Üzerinde bulunan ve ferahlık veren parçacıklar sayesinde yaşadığınız zevkin uzun sürmesini sağlayan ürün, şeker içermez. İçerisinde tatlandırıcı ve katkı maddeleri bulunmayan ürün her yaşta insan tarafından rahatlıkla kullanılabilir.
Siz de günün her saati dişlerinizi korumak ve ferah bir nefese sahip olmak için, CarrefourSA reyonlarında sakızlar bölümünde yer alan ürünü hemen sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler