text.skipToContent text.skipToNavigation

Activia Doğal Probiyotikli Sade Yoğurt 8x100gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
14,25 TL
adet

CarrefourSA reyonlarında Light ve Biotik Yoğurt bölümünde yer alan Activia Probiyotik Yoğurt Sade 8*100G, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor. Kalsiyum ve protein kaynağı olan çeşitlerden biri olan ürün, mayasındaki probiyotikler sayesinde günlük temponuz nedeniyle bozulan sindirim düzenini dengeliyor. Zararlı canlıların bağırsak duvarına tutunmasını engelleyerek vücudunuzdaki probiyotik dengesini olumlu yönde destekliyor. Sindirim sisteminizi dengelerken kadınların en çok şikayet ettikleri karın bölgesindeki şişkinlik de son buluyor. Sindirimi düzenlediğinden zayıflama sürecinizin hızlanmasına da yardımcı oluyor.
Sekizli karton paketinde satışa sunulan ürünlerden bir tanesi hediye olarak sizlere sunuluyor. Buzdolabında rahatlıkla saklayabileceğiniz ürün, ihtiyacınız olan her anda elinizin altında yer alıyor. Sade olarak yenebildiği gibi çeşitli tariflerle de değerlendirilebilen ürün, özellikle dip sos yapılarak yenebilir. Taze sebze ve baharatlarla yapabileceğiniz sos ile ürüne oldukça iştah açıcı, farklı bir lezzet katabiliyorsunuz. Güne üründen yiyerek başlayabilir ve hafta boyunca her gün bir adet tüketebilirsiniz. Bu sayede sindirim sisteminizin sağlığı için önemli bir bir adım atılmış olursunuz. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler