text.skipToContent text.skipToNavigation

Aroma Portakal Nektarı 1L Tetra

AROMA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,15 TL
3,32 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Aroma Portakal Nektarı 1L Tetra

 

En sağlıklı içeceklerin başında kuşkusuz ki meyve suları bulunmaktadır. Bu gıdalar bol vitaminli içerikleri sayesinde özellikle çocuk, bebek ve gençlerin gelişiminde oldukça etkilidir. Portakal meyvesinin ise saymakla bitmeyecek olan faydalarına yemekten hoşlanmayan tüketiciler için kısa yoldan ulaşmak için Aroma markalı, Aroma Portakal Nektarı 1L Tetra ürünü sizleri beklemektedir.

Aroma Portakal Nektarı 1L Tetra, en taze portakalların mevsiminde toplanarak ve Aroma markası güvencesinde entegre fabrikalarında sıkılması sureti ile işlenerek sizlere sunulur. Katkı, koruyucu maddesi ve renklendirici içermeyen %100 vitamin deposu olarak 1 litreye sığdırdı. Kolay açılıp kapanabilen kapak yapısı ile istediğiniz kadar meyve suyunu içip kapağını kapatıp gerisini başka bir zamana saklayabilirsiniz.

Mevsim geçişleri, çetin kış günleri, çevrede bulunan binlerce mikroptan korunmanın en kolay ve hızlı yolu tartışmasız ki meyvelerden alacağımız vitaminlerdir. Bu nedenle uzmanların da tavsiye ettiği gibi sık sık meyve suyu tüketilmelidir. Her yaş grubunun tüketmesine uygun olan ürüne marketlerinizden ulaşabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Aroma markalı meyve suyu ürünlerine kolaylıkla ulaşabilir ve onları satın alabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında içecekler bölümünde bulunan portakal suyu reyonunda Aroma marka meyve suyu seçeneklerine kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler