text.skipToContent text.skipToNavigation

Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-14 kg

CANBEBE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
29,50 TL
21,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-14 kg


Bebeğinizin hem uyurken hem de hareket ederken rahat etmesini istiyorsanız CarrefourSA reyonlarında Bebek Bezleri bölümünden temin edebileceğiniz Canbebe Jumbo Paket Çocuk Bezi Maxi 7-14 kg ürününü güvenle tercih edebilirsiniz. Böylece bebeğinizin altını ıslatıp huzursuz olmasının önüne geçebilirsiniz.
Ürünün yumuşak ve güvenli yapısı, aynı zamanda yeni geliştirilen bir kilit sistemine de sahiptir. Böylece bebeğiniz, gece ve gündüz boyunca sızmalara karşı kullanılan ekstra ön ve arka bariyerler sayesinde daha huzurlu olur. Aynı zamanda üzerinde yer alan emici tabaka, sıvıyı daha hızlı emerek içine hapseder. Bu sayede bebekler uyku bölünmesi gibi sorunlar yaşamaz.
Ürünün anatomik yapısı sayesinde yavrularınız, bebek bezlerinin en rahatsız edici yanlarından biri olan hareket kabiliyetinin kısıtlanması dezavantajını da yaşamaz. Bebeğiniz, daha rahat hareket eder ve günlük aktivitelerini yapmayasorunsuz bir şekilde devam eder. Esnek yan bantlar da bezin kaymasını önler. Aynı zamanda ürünün nefes alabilen yapısı, cildinin nefes almasını sağlar. Ürünü, 7-14 kg. arasındaki bebeğiniz için güvenle tercih edebilirsiniz.
İçerisinde 45 adet bez bulunan paketi hemen sepetinize ekleyerek kolayca sipariş edebilirsiniz.
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.