text.skipToContent text.skipToNavigation

Clear Men Şampuan Kepeğe Karşı Etkili Duş Ferahlığı 550 Ml

CLEAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Clear Men Duş Ferahlığı Şampuan 550ML

Kişisel bakımda ön plana çıkan saç bakım ve aksesuarlarının dikkat çeken ürünü Clear men duş ferahlığı şampuan 550ml oluyor. Kepek sorunu olanlar için oldukça ideal bir ürün niteliği taşıyan bu şampuanın sadece kepeğe karşı çözüm olmadığı görülmektedir. Aynı zamanda hemen her türden saç derisine yönelik etkisinden de söz ettiren ürün, özel besleyicilerle bitki özlerini zenginleştirilmiş formülüyle deri altına iletir. Böylece derinlemesine beslenen saçlar göz kamaştıracak güzelliğe kavuşur.

Şampuanlar bölümünde rahat bir şekilde bulabileceğiniz, canlandırdığı saç derisiyle ise ön plana çıkan Clear men duş ferahlığı şampuan 550ml, ferahlığı gün boyu üzerinizde hissetmenizi sağlayacaktır. Saç derisindeki doğal koruma katmanını etkinleştiren ürün, etkisini kısa sürede gösterirken uzun süreli korumayı da ihmal etmemektedir. Düzenli kullanımın ürün etkisini ortaya koyması noktasında fazlasıyla önemli olduğu ise unutulmamalıdır. Kullanır kullanmaz hem etkisi hem de kısa zamanda etrafa yaydığı kokusuyla dikkat çeken ürün eşliğinde kepeklere veda etme vakti.

Saç derisine dair söz konusu olan farklılıklar nedeni ile geliştirilen ürün, duşların vazgeçilmezi dolayısıyla sizlerin de vazgeçilmezi olacaktır.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler