text.skipToContent text.skipToNavigation

Clear Men Şampuan Saç Dökülmesine Karşı Etkili 550 Ml

CLEAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
19,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Clear men sac dok. Kar. Etk. Sav. Sam. 550 ml

Kişisel bakım ürünleri içinde etkili saç bakım ürünlerinden biri de Clear men sac dok. Kar. Etk. Sav. Sam. 550 ml şampuandır. Yıllardır kepek konusunda başarısını kanıtlayan Clear markasının şampuanları çeşitli saç sorunlarına çözüm getirir niteliktedir. Clear men ile en büyük saç problemi olan kepekten kolayca kurtulabilirsiniz. Diğer önemli saç sorunu ise koparak dökülmelerdir. Koparak dökülmelerin nedeni sağlıksız saç telleri olarak özetlenebilir. Yeterince beslenmeyen saç derisi saç tellerinin güçsüz olmasına neden olur. Bu nedenle bakım konusunda kökten hareket etmek gerekir. Saç derisinin beslenmesi ve saç tellerinin güçlenmesi için Clear men şampuanı CarrefourSA reyonlarında bulabilirsiniz.

Saç bakım ürünleri reyonundan temin edebileceğiniz Clear men sac dok. Kar. Etk. Sav sam. 550 ml ile sağlıklı saçlara kavuşmanız artık daha kolay. Dökülmeyen, kopmayan ve capcanlı saçlar için Clear men serisini tercih edebilirsiniz. Erkeklerde görülen koparak dökülmeler için özel olarak formüle edilen şampuanı düzenli kullandığınızda saç derinizdeki dökülmelerin azaldığını fark edeceksiniz. Bu durum kepeğin de azaldığının göstergesidir. Başka bir olumlu etkisi de saç tellerini kökten besleyerek kırılma ve koparak dökülmeleri önlemesidir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler