text.skipToContent text.skipToNavigation

Fora Biberli Zeytin 400 G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,45 TL
adet

Sabahları kahvaltıda hazırlayacağınız en güzel tatlara eşlik eden lezzetiyle Fora Biberli Zeytin 400 G, CarrefourSA reyonlarında bulunan Yeşil Zeytinler bölümünden sofralara geliyor.
İçinde koruyucu bulunmayan ürünün tuz oranı da ideal düzeyde olduğu çokça için tercih ediliyor. Güvenli kapaklı cam kavanoz içinde bulunan kahvaltılığın iri taneleri, şeffaf ambalajından kendini hemen belli ediyor. En güzel meyvelerin toplanıp çekirdeklerinin çıkarılarak içlerine kırmızı kapya biber doldurulması ile elde edilen ürün, doğal tatları sofralarınıza taşıyor. Hem zeytinin hem de biberin ortak lezzeti ve görüntüsü, çocuk ya da büyük herkesin tutkusu oluyor.
Salamura ürünü, sadece kahvaltılarda değil; tüm öğünlerde garnitür olarak veya salataların üzerine eleyerek tüketebilirsiniz. Bütün halinde kullanabileceğiniz gibi halka halka kolayca dilimleyerek de yemeklerin yanında eşlikçi olarak servis edebilirsiniz. Mayhoş, turşu benzeri tadıyla özellikle yemek konusunda isteksiz davranan çocukların iştahını açan ürünün hem tadı hem de görselliği, çocukların ilgisini çekiyor. Evde yaptığınız peynirli böreklerin arasına dilimlenmiş haliyle katarak daha besleyici ve farklı lezzetler elde edebilirsiniz. Pizzanın üzerinde de hem estetik bir sunum kazanmak hem de lezzeti tamamlamak için kullanabilirsiniz.
Ürünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler