text.skipToContent text.skipToNavigation

Greyfurt Kanlı

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,99 TL
kg
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

GREYFURT KANLI

Kökeni Karayipler’e dayanan bir meyve olan greyfurt, ülkemizde de Ege ve Akdeniz kıyılarında yetiştiriliyor. Turunçgiller familyasının önemli bir üyesi olan bu meyvenin hem suyu hem de kabukları tüketilebiliyor. Meyve sebze reyonlarından temin edebileceğiniz GREYFURT KANLI bol miktarda C vitamini de içeriyor. CarrefourSA reyonlarında meyve bölümünde yer alan bu ürünün kabuklarından reçel ve marmelat yapılabiliyor, suyu da içecek olarak kullanılıyor.

GREYFURT KANLI içinde C vitamininin yanı sıra A ve B grubu vitaminleri de bulunuyor. Ayrıca bu meyve, çeşitli mineraller açısından zengin olması yönüyle de dikkat çekiyor. Kalsiyumdan magnezyuma, bakırdan sodyum ve fosfora kadar birçok madde greyfurtun zengin olduğu maddeler arasında sayılıyor. İştah açmak için yemeklerden önce tüketebileceğiniz bu meyve, hazmın kolaylaştırılmasında etkili oluyor. Kabızlık giderici ve idrar söktürücü özelliği olan bu meyvenin mikrop öldürücü etkisi de bulunuyor. Zararlı maddeleri vücutta atmada yardımcı olan bu meyve, karaciğerin çalışmasına destek oluyor ve kanı temizliyor. Gerek bedensel gerekse zihinsel yorgunluğun giderilmesinde faydası olan bu meyve stresin azaltılmasında etkili oluyor ve vücudu kansere karşı koruyor.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler