text.skipToContent text.skipToNavigation

Komili Bebe Bebek Bezi Jumbo Maxi Paket 4 Beden 45'li

KOMILI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
44,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Komili Bebe Bebek Bezi Jumbo Maxi Paket 4 Beden 45'li

 

Komili bebe bebek bezi jumbo maxi özel emici bölgesi sayesinde sıvıyı hızlıca alt tabakaya iter ve böylece ekstra kuruluk sağlanır. Bebek dünyasının bebek bezi kategorisinden erişim sağlayabilirsiniz. %100 doğal zeytinyağı kremli iç yüzeyi sayesinde kızarıklık, pişik, tahriş gibi sorunlardan korur. Bebeğinizin rahatlığı için esnek yan bantları bulunur. Sızıntıyı önleyen yüksek yumuşak bariyerleri vardır. Bebek cildinin nefes almasını sağlayan dış yüzeye sahiptir. Komili bebe bebek bezi jumbo maxi özel olarak tasarlanmıştır. Bezin emiciliği arttırmak ve bebeğin rahat etmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. Emici bölge bileşimi, acquisiton layer dağıtıcı yüzey kalite, dağıtım depolama, emici bölge core bileşimi, kuruluk, bariyerler, emicilik özellikleri bulunur. Topsheet üst düzey kalite, sıvıyı tutma, sıvıyı bölge boyunca dağıtabilme ve hızlı biçimde emebilme özellikleri, sap/pulp bileşimi, ıslaklığı hapsederek kuru bir üst düzey sağlama gibi özellikleri sayesinde tercih edebilirsiniz. Ürün T şeklinde emici bölgeye sahiptir. Bezin ön bölümü ideal genişlikte ve arka bölümü dardır. Bebeğe gün boyu kuruluk hissi verecektir. Sıvıyı hapsetmesi sayesinde sızıntıları da engeller.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler