text.skipToContent text.skipToNavigation

Koska Kakaolu Helva 1 kg Paket

KOSKA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
18,50 TL
14,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Koska Kakaolu Helva 1 kg Paket


En sağlıklı tatlı türlerinden biri olan helva, Koska Kakaolu Helva 1 kg Paket ile özel bir çeşit olarak sofralara sağlıklı tatlı lezzetini getiriyor. Bir kilogramlık paketinde ve sağlıklı ambalajında tüketiciye sunuluyor. Raf ömrünü uzatmak amacı ile içerisinde herhangi bir koruyucu ya da katkı maddesi barındırmıyor. Renk verici içermiyor. Klasik ve geleneksel helva lezzetine kakaonun egzotik tadı katılarak üretiliyor. Kakaolu helva, susamın besleyici özellikleri ile zengin besin değerleri içeriyor.
CarrefourSA bünyesinde Tahin, Pekmez, Helva reyonunda satışa sunulan kakaolu helva sağlıklı bir şekilde tatlı yeme imkanı tanıyor. Tatlı ihtiyacını en doğru besin değerleri ile karşılıyor. Protein ve vitamin ihtiva ediyor. Helvanın kakaolu çeşidi ile siz de sofralarınıza, yemek sonralarına çok özel bir çeşni katabilirsiniz. Ürünü zevkle yiyebileceğiniz gibi aile üyelerinize de güvenle, içiniz rahat olarak yedirebilirsiniz. Ara öğünlerde keyifli atıştırmalıkları ürünle hazırlayabilirsiniz. Ürünü ailenizdeki yaşlı fertlere ve çocuklarınıza sunabilirsiniz. Dilimler halinde evinize gelen konuklara ikram edebilirsiniz.
Asırlardan süzülen geleneğin en sevilen yiyeceklerinden helvanın tadını çıkarmak için ürünü hemen sepetinize ekleyip kolayca satın alabilirsiniz..
Ürün Kodu: 3434

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.