text.skipToContent text.skipToNavigation

Loreal Göz ve Dudak Makyaj Temizleme Losyonu 125 ml

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 30
39,90 TL 27,93 TL
adet

LP. GÖZ DUDAK MAKYAJ

Lp.Göz Dudak Makyaj, göz ve dudak çevresinde bulunan makyajınızı temizlemek için özel üretilen losyon çeşididir. Loreal Paris markası geniş kozmetik ürünleri ile bilinmektedir. Bu ürünlerin arasında birbirinden farklı bakım ve makyaj ürünleri ile temizlik malzemeleri bulunur. Göz ve dudak çevresindeki makyajın temizlenmesi için özel olarak geliştirilen temizlik losyonu ile bu işlem kolay şekilde gerçekleştirilir. Özellikle göz çevresindeki makyajı temizlemek hem kolay değildir hem de cilt bakımı anlamında önemlidir. Ürün suda çözülmeyen ve uzun süre dayanıklı olması sayesinde makyaj temizlemede etkilidir. CarrefourSA kişisel bakım reyonlarında bulabileceğiniz ürünler ile makyaj temizleme işlemi yapılırken cilt bakımı da yapılmış olur.

Lp.Göz Dudak Makyaj, özel içeriği sayesinde yağ kalıntısı bırakmadan temizleme yapar. Göz çevresi ve dudakları hassas cilde sahip olan kişiler için ideal bir üründür. Makyaj temizleme pedi ya da pamuk üzerine uygulayarak bir süre bekleyin. Daha sonra ovalayarak makyajı temizleyebilirsiniz. Temizleme işleminin çok kolay olarak gerçekleştiğini görebilirsiniz. Suya dayanıklı olması makyaj temizleme işlemini kolaylaştırır. Yağ kalıntısı kalmadan temizleme yapması başka bir işleme gerek bırakmaz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler