text.skipToContent text.skipToNavigation

Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Korumalı Saç Bakım Kremi 450 ml

PANTENE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Pantene Saç Dökülmelerine Karşı Korumalı Saç Bakım Kremi 450 ml

ı Korumalı Saç Bakım Kremi 450 ml saçlarınızdaki dökülme sorunlarına karşı kullanabileceğiniz etkili bir saç kremidir. Pantene markası saç temizleme ve bakımı konusunda oldukça tecrübeli bir markadır. Saçları ile ilgili kepek, dökülme ve güçsüzleşme gibi sorunları yaşayanlar için geliştirilmiş olan pek çok farklı ürünü bulunmaktadır. Dökülme karşıtı saç kremi içerisinde bulunan provitamin B-5 formülü ile saçları besleyerek güçlendirir. Güçlenmiş olan saçlar daha az dökülecektir. CarrefourSA kişisel bakım reyonlarında bulabileceğiniz saç kremi ile saçlarınızın daha az dökülmesini sağlayabilirsiniz.

Pantene 450 ml Krm Saç Dökülme Kar koparak dökülen saçlar için çözüm sunar. Saçları güçlendiren özel içeriği sayesinde saç dökülme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Uygun şekilde kullanıldığında saç dökülmelerini neredeyse tamamen durdur. Saçları güçlendiren özel yapısı sayesinde kırılmaların ve dökülmelerin önüne geçebilirsiniz. Yıpranmış olan saçlara sahip kişiler için ideal ürünler arasında yer alır. Pantene markasının sunduğu şampuanlar ile birlikte kullanıldığında çok daha etkili çözüm sunar. Pantene şampuanlar ile saçlarınızı yıkadıktan sonra saçınıza uygulayabilirsiniz. Kökten uca masaj şeklinde uygulama yaptıktan sonra durulayabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler