text.skipToContent text.skipToNavigation

Petit Danino Muzlu 6*40G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,95 TL
adet

CarrefourSA reyonlarında, çocuk yoğurtları bölümünde yer alan Danino Muzlu; bol sütten yapılıyor, kemiklerin sağlıklı gelişimine yardımcı olan kalsiyum ve kalsiyumun etkisini artıran D Vitamini içeriyor. Büyüme çağındaki çocukların günlük kalsiyum ihtiyacı düşünülerek üretilen Danino, taze meyvelerden hazırlanan muzlu tadıyla kahvaltıları eğlenceye dönüştürüyor, çocuklar annelerini hiç üzmüyor.

Danino Muzlu, içeriğindeki protein, kalsiyum ve vitaminlerle çocukların büyümesini desteklerken, 40 gramlık küplerdeki lezzetli tadı ve doyurucu kıvamıyla, sadece güne başlarken değil, ara öğünlerde de keyifle tüketiliyor. Danino Muzlu; bu keyfin uzun sürmesi için 6' lı paketler halinde, çocukların güne enerjiyle ve gülümseyerek başlamasını sağlıyor.

Sabah kahvaltılarını, çocukların en sevdiği öğün haline getiren Danino Muzlu küpler; bir yandan oyuna davet ederken, diğer yandan da besleyici ve doyurucu kıvamı ile yemek aralarında keyifle tüketiliyor. Annelerin çocuklarıyla beraber gittiği her yere, çantasında rahatlıkla götürebildiği pratik küpler; tazeliğiyle canlılık ve enerji veriyor.

Beslenmeyi eğlenceye ve oyuna dönüştüren, hiçbir katkı maddesi içermemesi ile annelerin içini rahatlatan, tüketimi pratik bu ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

 

"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler