text.skipToContent text.skipToNavigation

Pınar Yoğurt 2250 g

PINAR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,50 TL
7,60 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Pınar Yoğurt 2250 g

Uzun yıllardan beri bilinen Pınar sütten üretilen lezzetli ve doğal Pınar Yoğurt, 2250 gramlık büyük boy ambalajıyla CarrefourSA kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar reyonundan mutfağınıza taşınıyor.

%4,2 süt proteini bulunduran yoğurt, %3,5 süt yağı oranıyla hafif, hazmı kolay ve ideal yoğurt kıvamını yansıtıyor. %100 inek sütünden mayalanmış olan doğal yoğurdu çocuğunuza ve tüm ailenize güvenle yedirebilirsiniz. Yemeklerinizin yanında sade olarak tüketebileceğiniz gibi ayran veya cacık yapabilirsiniz. Fresh bir tada sahip olan yoğurt, bembeyaz rengi ve koyu kıvamıyla severek tüketilen ideal bir ara öğün olabilir.

Akşam yemeğinden birkaç saat sonra bir kase yoğurt tüketerek hem uykunuzu düzenlemeye yardımcı olabilir, hem de yoğurt düşük kalorili olduğu için sağlıklı beslenme kuralına uymayı sürdürebilirsiniz. Oldukça tok tutan, metabolizmayı rahatlatan ve kalsiyum bakımından zengin olan lezzetli yoğurdu istediğiniz kadar tüketebilirsiniz. Çocuğunuza okul dönüşü hazırlayacağınız sıcacık kıymalı makarna yanında veya yaprak sarması, lahana sarması gibi ev yemeklerinin yanında servis yapabilirsiniz. Lezzetiyle ideal bir eşlik olan ürünü pudra şekeriyle de tüketebilirsiniz.

Aile boyu yoğurdu denemek isterseniz kolaylıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.


"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.