text.skipToContent text.skipToNavigation

Torku Acılı Fermente Sucuk Vakum 225 Gr

TORKU
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
21,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

TORKU ACILI FERMENTE SUCUK VAKUM 225 GR

Zengin mutfağımızda öyle ürünler var ki, kahvaltıda da tüketiyoruz piknikte de. Bu ürünlerin başında da et severlerin vazgeçemediği ürünlerden biri olan sucuk geliyor. Et, şarküteri ve balık reyonlarında yer alan TORKU ACILI FERMENTE SUCUK VAKUM 225 GR sucukta acı sevenlerin beğenisine hitap eden bir ürün olarak dikkat çekiyor. CarrefourSA reyonlarında şarküteri bölümünden satın alabileceğiniz bu ürün 225 gramlık vakumlu ambalajı ile satışa sunuluyor ve buzdolabında uzun süre muhafaza edilebiliyor.

TORKU ACILI FERMENTE SUCUK VAKUM 225 GR ile dilerseniz kahvaltı sofralarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Sade ya da yumurtalı olarak kahvaltıda tüketebileceğiniz bu ürünü pikniğinizde mangalda da kullanabilirsiniz. Ev yapımı lezzetli pizzaların bol malzemesi arasına sucuğu ekleyerek hem daha bol çeşitli hem de lezzetli pizzalara imza atabilirsiniz. Dilerseniz kızarttığınız sucuklarınızı ekmek arası şeklinde de tüketebilirsiniz. Sucuğu çeşitli biçimlerde şekillendirdiğiniz milföy hamuru ile birlikte kullanarak, kahvaltı ya da çay saati sofralarınıza görsel açıdan da hoşluk katabilirsiniz. Fermente sucuklar kategorisindeki bu ürün acı severlerin keyifle tüketebileceği ürünler arasında yer alıyor.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler