text.skipToContent text.skipToNavigation

Carrefour Granül Lavabo Açar 2*75 g

CARREFOUR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,95 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Carrefour Granül Lavabo Açar 2*75 g


Gün içerisinde sıklıkla kullanılan lavabolar, çeşitli sebeplerle tıkanabilir. Böyle durumların üstesinden gelmek için CarrefourSA tarafından Lavabo ve Tesisat Bakım Ürünleri bölümünde sizlere sunulan Carrefour Granül Lavabo Açar 2*75 g kullanabilir; evinizdeki lavaboların su akış performanslarını artırabilirsiniz. Lavabolardaki tıkanmalar yüzünden taşma ya da kirli suyun lavabo içine birikmesi gibi olumsuzluklar da meydana gelebilir. Önüne geçmek için ise belirli periyotlarda ürünü kullanabilirsiniz. Böylelikle hem istenmeyen görüntülerle karşılaşmamış hem de lavabo borusu değişimi gibi meşakkatli ve masraflı işlemlerden kurtulmuş olursunuz.
Mutfakta yıkanan bulaşıkların bazılarında bulunan yoğun yağ ve yemek artıkları, bir süre sonra giderlerin alt kısmında bulunan dirsek yapılı boruların tıkanmasına sebep olabilir. Benzer bir durum, beylerin tıraş işlemleri sonrasında biriken kıl ve tıraş köpüğü nedeniyle banyo tesisatının tıkanması olarak da karşınıza çıkabilir. Böyle zamanlarda gider deliğine soğuk ya da sıcak su dökseniz de, pompa yardımıyla tıkalı sistemi açmaya çalışsanız da başarılı olamayabilirsiniz. Ürün, özel formüllü yapısı sayesinde boruda tıkanmaya sebep olan maddeleri suyla birlikte söküp alır.
Son derece etkili ve pratik kullanımlı ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler