Organik Domates

Organik Domates
Ürün Kodu: 26709

SATIŞ FİYATI:
9,99 KDV DAHİL
KG

CarrefourSA reyonlarındaki organik sebzeler, doğal vitamin ve mineralleriyle hiç bir kimyasal işlem görmemiş doğal tatlarıyla çok daha sağlıklı ve lezzetlidir. Organik domates, içeriğindeki likopen sayesinde güçlü antioksidan özelliğine sahiptir. Bu sayede kalp ve damar sağlığı açısından oldukça faydalıdır.

Bazı araştırma sonuçlarına göre domates düzenli tüketildiğinde kötü kolesterolü de düşürüyor. Bu durum damar tıkanıklığı riskinin önüne geçiyor. Özellikle menopoz dönemindeki kadınlar kemik dokusundaki olumsuz değişime karşı içeriğindeki likopen nedeniyle domatesi daha sık tüketmelidir.

Vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri içinde barındıran domates zayıflamak isteyenlerin tüketmesi gereken besinlerin başında yer alır. Bu dönemde vücudun vitamin ve mineral açığını domates suyu ile kapatabilirsiniz. Bir bardak domates suyu ile gözünüzün ihtiyacı olan A vitamininin %20'sini alabilirsiniz. A vitamini sadece göz değil saçlarınız içinde oldukça faydalıdır. Saçın daha güçlü ve parlak olmasını sağlar. Aynı zamanda içerdiği C vitamini sayesinde cildin ana bileşeni olan kolajen üretimine de katkıda bulunur.

Özellikle yaz aylarında bol domates yiyerek güneşin zararlı ışınlarına karşı cildinizi koruyabilirsiniz. Siz de meyve&sebze reyonundan sağlığınız için organik domates satın alabilirsiniz.

26709
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: