text.skipToContent text.skipToNavigation

Elidor Şampuan Saç Dökülmesine Karşı 550 Ml

ELIDOR
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
15,90 TL
9,54 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Elidor Saç Dökülmesine Çöz.Sam.Ser.550 Ml

Elidor saç dökülmesine çöz.sam.ser.550 ml kişisel bakım, saç bakım ve aksesuar ürünlerindeki şampuanlar arasından kozmetik şampuanlar kategorisinde sizleri bekliyor. Koparak dökülmelere karşı çok daha güçlü koruma istiyorsanız ürünü tercih edebilirsiniz. Soya vitamin kompleksi içeren özel formüle sahiptir. Böylece koparak dökülmeleri 10 kat daha azaltır. Sağlıklı ve güçlü görünen saçların oluşumuna katkı sağlar. Saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız bu sorundan kurtulmak için tercih edebilirsiniz. Saçları canlandırır. Koparak dökülmeleri önleyen ürüne CarrefourSA reyonlarından ulaşabilirsiniz. Elinize dökerek ıslak saçınıza eşit miktarda uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve daha sonra iyice durulayın. Elidor saç dökülmesine çöz.sam.ser.550 ml ürün içeriği; aqua, cocamidopropyl betaine, laureth sulfate, sodium chloride, dimethiconol, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, citronellol, linalool, butylphenyl methypropional, parfum, carbomer, sodium hydroxide, sodium benzoate, citric acid, tea sulfate, tea dodecylbenzenesulfonate, amodimethicone, guar hydroxypropyltrimonium chloride, hydroxypropyl methylcellulose, lysine HCI, trideceth 12, zinc gluconate, cetrimonium chloride, mica, climbazole, phenoxyethanol, peg 45, disodium EDTA, potassium sorbate, PPG-9, silica, panthenol, dimethyl palmitamine, hydrolyzed soy protein, BHT, pantolactone, lodopropynyl butylcarbamate, alpha-isomethyl-ionone, CI 77891.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler