text.skipToContent text.skipToNavigation

Felix Sığır Etli Kedi Konserve 400 g

NESTLE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Felix Sığır Etli Kedi Konserve 400 g

 

Petshoplar hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek üzere birçok farklı malzemenin bulunduğu mekanlardır. Petshoplar sayesinde hayvanınızın ihtiyaç duyabileceği her türlü malzemeyi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yine aynı şekilde petshop kategorisi içerisinde hayvanın beslenme ihtiyacını karşılamak üzere satın almanı gereken mamalar da bulunabilmektedir. Bu mamalar her türlü hayvan için farklı şekillerde özelleştirilmiştir. Kediler için özel geliştirilen formül sayesinde kedilerin hayatları boyunca ihtiyaç duyabilecekleri her türlü besinin onlara sağlanmasını hedeflemekte ve sağlamaktayız. Bu sayede siz de felix sığır etli kedi konserve ürünlerini satın alabilir ve kedinizin her türlü ihtiyacının beslenme yolu ile karşılanabileceğinden emin olabilirsiniz. Sahip olduğu besin maddeleri sayesinde bu mama kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. CarrefourSA reyonlarında bulabileceğiniz bu ürün sayesinde siz de kedinizin ihtiyaç duyduğu beslenmenin tam manası ile sağlanabilmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Kedi reyonunu incelemeniz durumunda felix sığır eti kedi konserve ürünlerini bulabilirsiniz. Ürünü ekonomik fiyat avantajlarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Ayrıca ürün sahip olduğu doğal malzemeler sayesinde hiçbir şekilde tıbbi açıdan bir problemin hayvanınızı üzerinde oluşmasına izin vermeyecektir.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler