text.skipToContent text.skipToNavigation

Ficher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
44,99 TL
31,49 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ficher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı

 

6 - 36 ay yaş aralığındaki çocuklar için önerilen Ficher Price L&L Eğitici Köpekçiğin Sayı Sayma Kitabı, çocukların eğitiminde temel taşlardan olan sayı sayma yeteneğini küçük yaşta kazandırmayı hedefler. Çocuklar sayı sayma kitabı ile eğlenerek 1'den 10'a kadar sayı saymayı öğrendiği gibi renkli cisimleri irdeleyerek de renklerin bilinçaltına yerleştirmesi sağlanır.

 

Duyusal Gelişime Katkı Sağlar

 

Eğitici oyunlar kategorisinde yer alan kitapta güneş şeklindeki sarı butona basıldığı zaman ışık yanmaya başlar ve sesler duyulur. Gerçekleşen süreçte birçok duyusunu aynı anda kullanan çocuğun duyusal gelişimine katkıda bulunması sağlanır. Bununla birlikte güneş butonuna basmak, kolay çevrilme özelliğine sahip sayfaları çevirmek gibi hareketler sayesinde de el becerileri artarak nesneleri kavramaları kolaylaşır.

 

Neden- Sonuç İlişkisini Öğretir

 

Çocuk güneş butonuna bastığında ışık, ses gibi gerçekleşen değişiklikleri fark eder. Oluşan değişiklikleri kendisinin yaptığını anlayarak butona basmaya ve sayfaları değiştirmeye devam eder. Böylelikle neden- sonuç kavramını öğrenmesine yardımcı olan davranış bütünlüğünü kazanarak nesneleri anlamlandırması kolaylaşır. Siz de çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesini istiyorsanız eğitici oyunlar reyonunda sunulan Ficher Price L&L sayı sayma kitabını tek tıkla satın alabilirsiniz.  

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler