text.skipToContent text.skipToNavigation

Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Hepsibirarada Tablet 20'li

FINISH
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
18,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Hepsibirarada Tablet 20'li

 

Mutfağınızda bulaşık makinesi için kullandığınız temizlik ürünleri arasında bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık makinesi parlatıcı ve makine tuzu ayrı ayrı tercih edilebileceği gibi üçü bir arada üretilmiş Finish markası gibi kaliteli ürünler de seçilebilir. Finish markası tarafından çok özel bir şekilde hazırlanmış ve en kötü lekelerde bile etkili çözüm oluşturan Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Hepsi Bir Arada Tablet 24'lü ürünü sayesinde istediğiniz üç etkiyi bir arada bularak, tek yıkamada güçlü temizlik sağlayabilirsiniz. Finish markası ürünlerini CarrefourSA reyonlarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Bulaşık Yıkama Ürünleri içerisinde yer alan Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı Hepsi Bir Arada Tablet 20'li ürünü, çok özel bir şekilde geliştirilmiş formülü ile birlikte süper üçlü etki oluştururken, aynı zamanda da bulaşıklarınızdaki istemeyen tüm kirleri uzaklaştırır. Solma, çizilme ve yıpranma gibi istenmeyen etkiler de oluşturmaz. Bu sayede mecbur durumda kalarak bardaklarınızı, tabaklarınızı ve diğer cam bulaşıklarınızı değiştirmeden yıllarca aynı sağlamlık ve parlaklıkta kullanabilirsiniz. Bu ürün ile hem bulaşıklarınızda istenilen temizliği oluşturabilir hem de makinenizde istenen ferahlığı sağlayabilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler