text.skipToContent text.skipToNavigation

Finish Quantum Regular Tablet 50'li

FINISH
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
48,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Finish Quantum Regular Tablet 50'li

 

Finish Quantum Regular Tablet 50'li temizlik ürünlerinden bulaşık yıkama ürünleri arasındaki bulaşık makinesi deterjanları, bulaşık makinesi tabletleri kategorisinde sizlere sunulmaktadır. Deneyerek en iyi olduğunu görebilirsiniz. 50 tablet içermektedir. 9 tablet bedava avantajıyla sunuluyor. İlk yıkamada zorlu kirlerin üstesinden gelir. Üstün temizlik ve parlaklık sağlayan ürüne CarrefourSA reyonlarından sahip olabilirsiniz. Çoklu oda teknolojisine sahiptir. Kurumuş lekeleri yumuşatarak yok etmektedir. Leke bırakmaz. Güçlü parlaklık sağlar. Finish quantum 50 tablet zorlu bulaşıklarınız için ideal olacak. Hem parlaklık hem de temizlik işlevi görerek pratik kullanım sağlar. Finish bulaşık makineleriniz için aradığınız parlaklık ve temizlik ürününü sizlere sunmaktadır. Ürün bulaşıklarda buğulanma ve matlaşmaya karşı korur. Bu sayede mutfak eşyalarınızın ömrünü uzatır. Parlatmakta ve korumakta olan ürüne sahip olarak inatçı lekelerden kurtulabilirsiniz. Mükemmel temizlik sağlar. Işıl ışıl bulaşıklar sağlar. Tek yıkamada üstün temizlik sunar. Cam aşınmasına karşı da korumaktadır. Su tasarrufu sağlamaktadır. Yüksek ısı sağlaması sayesinde bakteriler ölür ve kusursuz hijyen sağlanır. Cam koruma etkisi büyük beğeni toplamaktadır. Tek yıkamada üstün temizlik için tercih edebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler