text.skipToContent text.skipToNavigation

Fora Gemlik Az Tuzlu 800 G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
24,95 TL
adet

Fora Gemlik Az Tuzlu Zeytin, siyah zeytinler kategorisinde sizlerin beğenisine sunuluyor. Az tuzlu olarak üretilen bu ürünü, siz de mutfağınızda güvenle tercih edebilirsiniz.

Yüzlerce yıldır zeytin yetiştirilen Bursa'nın Gemlik ilçesinin bu kadim zeytin kültürü, Fora Zeytin sayesinde tüm doğallığı ile sizlerin mutfağına geliyor. Birçok mineral, vitamin ve protein bakımından zengin içeriğe sahip zeytinin lezzeti de damak tadınıza uygun, kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olmaya aday.

Kahvaltılarında az tuzlu zeytin sevenler, tuzu azaltılmış Fora Gemlik Zeytini tercih edebilirler. Ayrıca, tuz içeriği bakımından yoğun olmaması sayesinde tansiyon hastalarının tüketimi için de uygundur.

Metal kavanozlar içerisinde satılan ürün, raf ömrü ve saklama koşulları bakımından da birçok avantaja sahiptir. Darbelere karşı dayanıklı metal kılıfın yanında çok kullanımlık kapak da kullanım kolaylığı sağlar. Kullanmadığınız zaman kapatabileceğiniz kapak, kutu içerisindeki zeytinleri, buzdolabı kokusundan muhafaza eder ve zeytinlerinin uzun süre taze kalmasını sağlar.

Yüzde 4 tuz oranına sahip Fora Gemlik Zeytin, 85 derecede pastörize edilerek bakteri oluşumu engellenmiştir. Ayrıca üretim esnasında herhangi bir koruyucu madde kullanılmamıştır.

800 gramlık paketler halinde satılan bu ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler