text.skipToContent text.skipToNavigation

Gold Kremfıstık Crunchy Yer Fıstığı Ezmesi 340 G (Peanut Butter )

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
12,95 TL
adet

 

Kahvaltılarda birçok farklı ürün tercih edilirken, soslar ve fıstık ezmesi gibi ürünlerde kahvaltıya ayrı bir lezzet katıyor. Polmak güvencesiyle Gold markası tarafından üretilmiş Gold Kremfıstık Crunchy Yer Fıstığı Ezmesi 340 Gürünü, yer fıstıklarının kavrulması, öğütülmesi ve toz haline getirilmesi için yapılan işlemler sonrasında kıvamlı bir kahvaltılık haline getiriliyor. Gold marka kahvaltılık ürünleri CarrefourSA reyonlarında farklı seçeneklerle bulabilirsiniz.

CarrefourSA mağazalarında Süt ve Kahvaltılık reyonu içerisinde Krem Çikolata ve Ezmeler bölümünde ulaşabileceğiniz Gold Kremfıstık Crunchy Yer Fıstığı Ezmesi 340 G ürünü, özel bir şekilde seçilmiş yer fıstığının birçok özel işlemden geçirilmesiyle sağlıklı bir şekilde üretiliyor. Sabah kahvaltısında sıcak ve taze ekmek üzerine sürülebilecek, bisküvi, kraker ya da diğer pasta ürünleri veya galetalar ile birlikte tüketebileceğiniz bu ürün, tatlılar ve farklı tariflere de ayrı bir lezzet katıyor. Yüksek bir enerji ve sağlık deposu sağlayan bu ürün içeriğindeki mineraller ve vitaminler ile çocuklar için de sağlıklı bir etki oluşturuyor. Sadece sabah kahvaltısında değil istenilen her zaman tüketebileceğiniz bu ezme, doğal bir içeriğe sahip olduğu için endişe edilmeden kullanılabilir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler