text.skipToContent text.skipToNavigation

Paşabahçe Bistro Bira Bardağı 6'lı

PASABAHCE
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
25,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

İçecekleri yemeklerin yanında veya tek başlarına servis ederken servis edildikleri bardakların şıklığı sadece estetik açıdan hoş bir görüntü oluşturması yönüyle değil aynı zamanda içeceklerin kendi lezzetlerinin daha iyi hissedilmesi açısından da önemli bir avantaj sunar. Bu noktada Bistro Bira Bardağı 6'lı Paşabahçe kalitesinin Paşabahçe estetiğiyle birleştiği en nadide ürünlerden biri olması sebebiyle keyifli bir tüketim de sağlıyor. Paşabahçe Bistro Bira Bardaklarını CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA reyonlarının ev düzeni ve zücaciye bölümlerinde yer alan mutfak ürünlerinden biri olan Paşabahçe Bistro Bira Bardağı 6'lı geniş tabanlı ayaklı yapısı ile farklı zeminlerde rahatlıkla tutunabilen bir üründür. 290 CC’lik hacmi ile keyifli bira tüketimini aksatmadan yaşatabilecek olan ürün ayağına doğru uzanan dolgun yapısı sayesinde rahat bir tutuş sağlayarak kullanım kolaylığı da getirir. Biralar için özel olarak üretilen yapısı ile birlikte son derece şık bir tasarıma sahip olan ürün dayanıklı paketi sayesinde hiçbir hasar görmeden sizlere kadar ulaşan ürünlerden biri oluyor. Bira bardakları ile içecek servisinizi şık hale getirmek isterseniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Model: 44417 

Hacim: 290 cc

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler