text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 450 g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,55 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 450 g

Özellikle hafta sonlarının geniş, çok çeşit ve eşsiz lezzetler ile donatılan kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan Ülker Çokokrem Ekonomik Boy 450 g, CarrefourSA krem çikolata, ezmeler reyonundan sofranıza geliyor. Aklınıza "En tatlı sabahlar, Çokokrem'le başlar." sözleri ve unutulmaz melodisiyle giren ürün, kahvaltı sofranızı zenginleştiriyor. Bununla beraber sağlıklı, besleyici ve enerji verici yönüyle de öne çıkıyor. Ayrıca buzdolabında veya dışarıda kolayca muhafaza edilebiliyor.

İstediğiniz zaman tüketebileceğiniz çikolatanın sağlıklı yönünü de taşıyor. Kakao çekirdeklerinin, taze süt ve fındık ile karıştırılması sonucu üretilen ürün psikolojik olarak da yararlı olabiliyor. Çikolatanın özünde bulunan E vitamini, kakao yağı ve magnezyum gibi bileşenler sayesinde beyin, mutluluk hormonu olarak da bilinen endorfin salınımını arttırıyor. Bu sayede bunalım durumlarının kolay atlatılmasında yardımcı olduğu da biliniyor.

Çokokrem'i sadece kahvaltı sofrasında değil, günün her anında tüketebilirsiniz. Günün herhangi bir vakti kendinizi aç hissettiğinizde bir dilim ekmeğe sürebilirsiniz. Yaptığınız kek veya pastayı Çokokrem ile süsleyebilir ve hatta daha lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Günün her saati rahatlıkla tüketebileceğiniz Çokokrem'i hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler