text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokokrem Fındık Ezmesi 350G

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,35 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ulker Golden Fındık Ezmesi


Lezzeti ve besin değerleri ile sofralarınıza gelen fındık ezmesi, CarrefourSA’nın Krem Çikolata, Ezmeler reyonunda sizleri bekliyor. Fındığın içindeki doğal vitaminleri, mineral değerlerini ve yüksek kalori oranını barındıran ürün, günlük enerji ihtiyacını karışılmaya yardımcı olur ve şekerli tadı ile kilo almak isteyenler için idealdir.
Bıçak yardımı ile kolay sürülen yumuşak bir kıvama sahip olan ezmeyi, ekmek dilimlerinin üzerine sürerek tüketebilirsiniz. Hem kahvaltıda hem de ara öğünlerde yiyebilir, bal ve sürülebilir çikolata ile birlikte lezzetli ikililer oluşturabilirsiniz. Özellikle yüksek şeker oranı ile çeşitli hamur işlerinde de kullanılan ürün ile lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz. Çocukların severek tüketeceği kurabiyelere ya da çay saatlerinde yiyeceğiniz keklere ekleyebilirsiniz. Yumuşak kıvamı ile dolgu malzemesi olarak da tercih edebileceğiniz ezmeyi, şeker kullanmadığınız tariflere de ekleyerek hoş lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.
Çikolata ile uyumlu bir tada sahip olan ürünü krokan da yaparak tüketebilirsiniz. 350 gramlık cam kavanozda satılan ve pratik bir kullanım sunan ürünü ışık alamayan ortamda saklayabilirsiniz. Ailecek severek tüketeceğiniz Ülker Golden Fındık Ezmesi’ni hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 187304
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler