text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokokrem Kase 1000g

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
17,85 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler


CarrefourSA reyonlarında Krem Çikolata, Ezmeler bölümünde yer alan Ülker Çokokrem Kase 1000g, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. Sevilen lezzeti ve doyurucu özelliği ile hem siz hem de sevdikleriniz için iyi bir kahvaltılık seçeneği haline geliyor. Lezzetin yanı sıra kaliteden de ödün vermeyen Ülker ailesi, kahvaltıların yanı sıra gün boyu hazırlayacağınız tüm öğünlerde de ailenizin en sevilen tadı oluyor. Aile boyu kutusunda kahvaltılarınıza keyif ve mutluluk katıyor.
İçeriğinde bulunan yüksek oranda yağ ile ihtiyacınız olan günlük enerjiyi ailenize ve sevdiklerinize sağlayan çokokrem, kahvaltı öğünlerinizde birbirinden lezzetli seçenekler yaratmanıza yardımcı oluyor. Kahvaltının yanı sıra, çay saatlerinde de hamur işlerinizin yanında tercih edebilir ve aroma olarak Ülker çokokremden yararlanabilirsiniz. Sevilen lezzet kruvasan gibi tatlı hamur işlerinizde güvenilir ve lezzetli bir tat haline gelen çikolata, 1000 gramlık ambalajında beğeninize sunuluyor. Hem çocuklarınızın hem sizin sevdiğiniz lezzet, uzun raf ömrü sayesinde buzdolaplarınızda saklanabilir ve uzun sürede tüketilebilir.
Siz de lezzetli ve bir o kadar da sevilen Ülker çokokremi denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler