text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çokoprens Atıştırmalık Bisküvi 75G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ülker Çokoprens 81 g

Farklı formlarda üretilerek kendine has lezzetler kazanan bisküviler, yemek sonralarının ya da öğün arası atıştırmalarının vazgeçilmez yiyecekleri arasında yer alır. CarrefourSA tarafından Tatlı Bisküviler reyonunda sunulan Ülker Çokoprens 81 g, yıllardır değişmeyen Çokoprens lezzetini; kolay kullanımlı paketlerde ve tek lokmalık büyüklüklerde getiriyor. İki bisküvi arasına konumlandırılan lezzetli çikolata kremasıyla ön plana çıkan ürünü, küçük büyük herkes severek tüketir. Beslenme çantasına yerleştirebileceğiniz ürün sayesinde, çocuklarınızın okuldaki aktiviteleri daha verimli hale gelebilir.
Karbonhidrat açısından son derece zengin olan ürün, özellikle yoğun fiziksel aktivite gerektiren işlerde çalışanların ya da efor gerektiren sporlarla ilgilenenlerin gereksinim duydukları enerjinin önemli bir kısmını karşılar. Evde tüketebileceğiniz ürünü iş yerinizdeki çekmecenizde de bulundurabilir, mesai saatleri içindeyken açlığınızı dindirebilirsiniz. Küçük ebatları sayesinde seyahat sırasında çantanızda da rahatlıkla yer verebileceğiniz bisküvi, kendinizi daha iyi hissetmenize yardım eder. Misafirlerinize çeşitli içeceklerle birlikte ikram edebileceğiniz ürün, lezzetli yapısı sayesinde sohbetlerinizin daha eğlenceli olmasına katkıda bulunabilir.
81 gramlık pratik kullanımlı ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Ürün Kodu: 338515
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler