text.skipToContent text.skipToNavigation

Yılbaşı Ağacı 90 cm

CSA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
32,99 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Yılbaşı eğlencenin en güzel şekilde yaşandığı günlerden bir tanesidir. Yeni bir yıla girerken eğlence için pek çok farklı şey yapılır. Yılbaşı ağacı süslemek bu eğlencelerden bir tanesidir. Yılbaşı ağacının üzerine konulan süsler ve ışıklar ile evlerinizi ve her yeri süslemek ve ışıltılı hale getirmek mümkündür. Ancak bunun için ağaç kesmek ve gerçek ağaç süslemek tavsiye edilmez. Bu noktada Gml-Yılbaşı Ağacı 90 Cm sizler için sunuluyor. Yılbaşı ağacı süslemek isteyenler için özel olarak üretilen bir süsleme ağacıdır. İdeal seviyedeki boyutu sayesinde evinizde, bahçenizde ya da ofisinizde süsleme yapmak için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapay ağaç olması sayesinde yılbaşı eğlenceniz için ağaç kesilmesine gerek kalmadan ve çevreye zarar vermeden kullanabilirsiniz. Gml-Yılbaşı Ağacı 90 Cm sahip olduğu yeşil dallarına asılacak süsleri taşıyabilecek şekilde tasarlanmıştır. Alttan üste doğru uzanan dallarına istediğiniz süsü ve ışığı asabilirsiniz. Alt kısmında bulunan ayakları sayesinde sağlam şekilde durur. Güvenlik ön planda tutularak tasarlanan yılbaşı ağacını kendinize özel olarak süsleyebilirsiniz. Yılbaşında eğlencenizin en güzel yerinde yer almak üzere özel yılbaşı ağacını deneyebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler