text.skipToContent text.skipToNavigation

Cin Biber 100 g

MARKASIZ
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
9,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Cin Biber 100 g

Cin Biber’in en lezzetli ve taze hali CarrefourSA’da sizi bekliyor. 

Birçok farklı kullanım alanının bulunduğu cin biber ile turşu ya da kahvaltılık ezme yapabilirsiniz. Yemeklerin yanında garnitür olarak da tercih edilen aynı zamanda bir salata malzemesi olan bu biber; döner, kebap, çiğ köfte, tantuni, Arnavut Ciğeri gibi lezzetlerin yanına çok yakışacaktır. 

Cin biberi özellikle çiğ olarak tüketmek içerdiği C vitamini ve antioksidan özelliklerinden maksimum olarak faydalanmanızı sağlar. Bunun için kahvaltılarda ve yemeklerde salata olarak üzerine limon sıkarak tüketebilirsiniz. Ayrıca cin biber, bol miktarda beta karotenin yanı sıra A provitamini, B1, B2, E, P ve K vitaminlerini de içerir. Yoğun lifli yapısı sayesinde bağırsakları çalıştırıp hazmı da kolaylaştırır. Ezme yapmak isterseniz ise kırmızı kapya biber, domates, sarımsak, maydanoz, nane, sirke ve zeytinyağı gibi malzemelerle bir arada kullanıp hafif acı bir sos elde edebilirsiniz. Bu sosu, makarnalarda, yemeklerde salça gibi ve hatta kahvaltılık olarak da olarak tüketebilirsiniz.

CarrefourSA’dan cin biberinin en tazesini ve lezzetlisini gönül rahatlığıyla salata malzemeleri reyonundan temin edebilirsiniz. Ürünü online olarak sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir, kapınıza kadar özenle teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.
Ürün kodu: 78106
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.