text.skipToContent text.skipToNavigation

Dardanel Limon Soslu Uskumru 72 gr

DARDANEL
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
8,90 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Dardanel Limon Soslu Uskumru 72 gr

Pratik bir şekilde uskumru lezzetini sofralarınıza taşıyoruz. Etli ve lezzetli olan konservelenmiş Dardanel limon soslu uskumru balığı katkı maddesi içermeden CarrefourSA aracılığıyla, uygun fiyat avantajıyla bir tıkla kapınızda! Ürünümüzü CarrefourSA reyonlarından da temin edebilirsiniz.

 

Uskumru fileto sade veya salata garnitürü olarak kullanılabilir. En sağlıklı sandviçleri yapmak için mutlaka denemenizi öneririz. İçeriğinde; uskumru balığı, buğday unu, domates sosu, domates salçası, mısır nişastası, soğan suyu, ay çiçek yağı, tuz ve çeşitli baharatlar bulunur. Protein zengini uskumruyu en pratik şekilde tüketmeniz için hazırlanmıştır. Limon soslu uskumrusu ile sizlere benzersiz bir lezzet sunan Dardanel’i hemen sipariş etmelisiniz.

İlk konserve ton balığını sofralarla tanıştırdığı 1984’ten bugüne, balıklarımızı okyanusların en lezzetli, en sağlıklı ve en taze ton balıklarından seçen Dardanel balığa olan aşkı, onu var eden çevreye ve doğaya da duyarak pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır. Yunuslara zarar vermeyen avcılığın garantisi Dolphin Safe sertifikası olmayan hiçbir balığın sofranıza gelmesine izin vermeyen Dardanel geçen uzun yılların sonunda, sizlerin güveni ve sevgisini de arkamıza alarak Türkiye’nin tecrübeli balık uzmanı haline gelmiştir.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler