text.skipToContent text.skipToNavigation

Eti Negro 273 g

ETI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,55 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Eti Negro 273 gİçerdiği kakao ve sütlü krema ile sizlere eşsiz ve doğal bir lezzet sunan Eti Negro 273 g CarrefourSA reyonlarında Tatlı Bisküviler bölümlerinde beğeninize sunuluyor. Günün her öğününe lezzetli bir tat katacak olan Eti Negro ile kendinize hem doyurucu hem de lezzetli ara öğünler yaratabilirsiniz. Ürün, doyurucu özelliği ve doğal sütlü kremalı lezzeti ile ihtiyacınız olan günlük enerjiyi karşılarken sizlere atıştırmalık ve pratik bir lezzet de sunuyor.

İster çayın yanında tüketebileceğiniz, isterseniz de süt ile sevdiklerinize servis edebileceğiniz bir lezzette sunulan Negro, birlikte tüketilen her içeceğe kolayca uyum sağlıyor. 54 gramlık ambalajlarda 5 paket halinde sunulan ürün, kolay açılabilir ambalajıyla rahatlıkla tüketim imkanı sunuyor. Kolay taşınabilirliği sayesinde çocuklarınızın beslenme çantalarına koyabilir ya da dilediğiniz an tüketmeniz için iş yerinizde her daim bulundurabilirsiniz.

Günün her saatinde atıştırmalık bir şeyler aradığınızda elinizin altında bulunacak olan Eti Negro'yu uzun ömürlü yapısı sayesinde mutfağınızda uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Siz de bu doğal lezzete sahip olmak istiyorsanız, ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu:45247

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.