Marka: KRISTAL YAG

Kristal Riviera 1 lt Zeytinyağı

55,95 TL

adet

Ürün Açıklaması

"Kristal Riviera 1 lt Zeytinyağı Cam

Asırlardır lezzeti ve sağlıklı besin içeriğiyle sofralardaki yerini koruyan zeytinyağı, Türk mutfağında en sık kullanılan yağların başında geliyor. CarrefourSA Sıvı Yağlar bölümünde yer alan Kristal Riviera 1 Litre Zeytinyağı, doğal olarak yetiştirilen seçkin zeytin tanelerinden yapılıyor.

Soğuk sıcak her türlü yemeğin hazırlanmasında kullanılan zeytinyağı, içerdiği vitamin ve minerallerden dolayı vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor ve enfeksiyonlara karşı vücudun savunma mekanizmasını güçlendiriyor. Vücut tarafından üretilemeyen elzem yağ asitlerini bünyesinde barındırarak kalp damar sağlığının korunmasına destek veriyor. Ayrıca bağırsakların çalışmasını hızlandırıcı etkiye sahip olan yağ, bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde rol oynuyor.

Salata ve soslarda çiğ olarak tüketiliyor ve muhteşem aromasıyla damaklarda kalıcı bir lezzete imzasını atıyor. Kızartmalardan çorbalara, tatlılardan böreklere kadar mutfakta hazırlanabilen her türlü yemeğin yapımında kullanılan ürün, hem sağlıklı hem de lezzetli öğünlerin hazırlanmasına imkân veriyor. Bayatlamayı önleyen yapısından dolayı özellikle kek ve kurabiye gibi hamur işlerinde sıklıkla tercih ediliyor ve yüksek kalori içeriği nedeniyle çocuk beslenmesinde önemli bir rol oynuyor. Kendiniz ve aileniz için sağlıklı ve lezzetli öğünlerin hazırlanmasına destek veren, 1 litrelik şişelerde satışa sunulan sağlıklı ürünü sepetinize ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 143455

"
İçindekiler Bilgisi
Riviera Zeytinyağı

Menşe Ülke
Türkiye

Muhafaza Şartları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
Ticaret Ve Sanayi Kontuvarı T.A.S.Sanayi Cad.No:55 Bornova İzmir/Türkiye

İşletme Kayıt No
TR-35-K-000197

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 900
Enerji (kj) 3700
Yağ (g) 100
Doymuş Yağ(g) 14
Tekli Doymamış Yağ(g) 75
Çoklu Doymamış Yağ(g) 11
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble