Marka: KRISTAL YAG

Kristal Sızma Zeytinyağı 500 ml

34,50 TL

adet

Ürün Açıklaması

"Kristal Sızma Zeytinyağı 500 ml

Tüm yemeklerinizde sağlıklı yağları kullanarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besin değerlerini alabilir, bağışıklık sisteminize destek olabilirsiniz. Kristal’in ürettiği sızma zeytinyağları ile pişirdiğiniz yemekler, hazırladığınız salata ve mezeler çok daha lezzetli bir hale gelirken, vücudunuz için önemli olan yağ asitlerini de karşılayacak. Ürün soğuk sıkımdır.

Üretim tekniğine ve asitlik seviyesine göre farklı çeşitleri olan sızma zeytinyağları, yemek ve salataların yanı sıra kızartmalarda da kullanılabilir. Sağlıklı ve pratik cam şişede sizlere sunulan Kristal Sızma Zeytinyağı 500 ml ile yemeklerinizi lezzetlendirmekle kalmaz, sızma zeytinyağından gelen sağlığı hem kendinizin hem ailenizin tüm öğünlerinde kullanırsınız. Özellikle E ve K vitamini bakımından zengin olan sızma zeytinyağı, hormonal dengenizin korunmasında ve spor sırasında depo durumundaki yağlarınızın kullanılabilmesi noktasında da etkilidir. İçerdiği antioksidanlar dolayısıyla kan basıncı dengesini korumaya yardımcı olan sızma zeytinyağlarını, ailenizden her yaş grubunun seveceği farklı yemeklerde kullanabilirsiniz. Yapısı dolayısıyla saç ve cilt sorunlarının giderilmesinde de rol oynayabilen sızma zeytinyağları, çok amaçlı kullanıma uygundur.

CarrefourSA Sıvı Yağlar reyonunda 500 mililitrelik cam şişelerde satılan ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün Kodu: 145677

"
İçindekiler Bilgisi
Natürel Sızma Zeytinyağı

Menşe Ülke
Türkiye

Muhafaza Şartları
Serin ve kuru ortamda muhafaza ediniz.

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
Ticaret Ve Sanayi Kontuvarı T.A.S.Sanayi Cad.No:55 Bornova İzmir/Türkiye

İşletme Kayıt No
TR-35-K-000197

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 900
Enerji (kj) 3700
Yağ (g) 100
Doymuş Yağ(g) 18
Tekli Doymamış Yağ(g) 71
Çoklu Doymamış Yağ(g) 11
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble