text.skipToContent text.skipToNavigation

Pak Yaş Maya 42 G (4'lü)

PAKMAYA
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
3,35 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"Pak Yas Maya 42 G (4 lu)


CarrefourSA Yufka, Taze Hamur ve Mayalar reyonundan ihtiyacınıza sunulan Pak Yaş Maya 42 g (4'lü) paketi, ana öğün ve ara öğünleriniz için lezzetli hamur işlerini hazırlarken kullanabilirsiniz. Üründen ayrıca dilerseniz cilt ve saç bakımınızda da yararlanabilirsiniz.
Maya kullanarak hazırlanan bütün hamur işleri için yaş maya uygundur. Genellikle 2 kg un için 42 gr’lık bir paket kullanılır. Eğer kuru mayanın yerine yaş olanı tercih edecekseniz, öngörülen kuru maya ölçüsünün yaklaşık 2 katı kadar yaş maya ekleyebilirsiniz. Ilık su içinde eritilerek veya doğrudan unla karıştırılarak kullanılabilir. Çay saatleriniz ve kahvaltılarınız için lezzetli poğaçalar, pişi gibi pek çok hamur işini sadece bir paket kullanarak hazırlayabilirsiniz. Yaş maya yaklaşık 1 ay süre ile buzdolabında saklanmaya uygundur. Üründen cilt ve saç bakımında da sıkça yararlanılır. 1 yemek kaşığı mayayı sütle karıştırıp, maske haline getirerek, maskenin düzenli kullanımda cildi gençleştirici etkisinden faydalanabilirsiniz. 42 gr’lık bir paket ile zeytinyağını karıştırarak da saçlarınıza bakım yapabilirsiniz.
Pak markasına ait ürünü 4’lü pratik kutusunda hemen satın almak için dilerseniz alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.
Ürün Kodu: 65442
"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.