text.skipToContent text.skipToNavigation

Uno Tombul Sandviç 6*65 G 390 G

UNO
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı
 • Aynı gün teslim

Önerilen Ürünler

"

Leziz bir atıştırmalığın ya da doyurucu bir sandviçin vazgeçilmezi Uno Tombul Sandviç Ekmeği, farklı ve geniş kullanım alanı ile beğeninize sunuluyor.

Uno sandviç ekmeğiyle hem lezzetli sandviçler hazırlayabilir hem de dilediğiniz malzemeleri bir araya getirerek tost yapabilirsiniz. Yumuşak yapısı ve eşsiz lezzeti ile büyüklerin olduğu kadar çocukların da severek tükettiği Uno lezzeti, keyifli öğünler hazırlamanızı sağlar.

Salamlı, peynirli ya da domatesli sandviçlerin yanı sıra farklı malzemeleri bir araya getirerek keyifli atıştırmalıklar yapacağınız Uno Tombul Sandviç Ekmeği, dilediğiniz her zaman açlığınızı bastırır. Kahvaltı sofralarında yumuşak ve lezzetli bir ekmekten hoşlananların vazgeçilmez ekmek tercihleri arasında yer alan ürün, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız enerjiyi almanızı sağlayarak tokluk hissini arttırır. Enfes tadı ile istediğiniz her an rahatlıkla tüketebileceğiniz Uno Tombul Sandviç Ekmeği'ni, dilerseniz kahvaltıda dilerseniz gece kaçamaklarında yiyebilirsiniz. CarrefourSA tost ve sandviç ekmekleri reyonlarında yer alan ürün, 390 gramlık altılı paketi ile de dilediğiniz kadar sandviç hazırlamanıza imkan verir.

Uno Tombul Sandviç Ekmeği'ne sahip olmak ve birbirinden lezzetli sandviçler yapmak için, ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Ürün Kodu: 20225

"

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.