text.skipToContent text.skipToNavigation

Krispi Tırtıklı Kraker Baharatlı 45 gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,25 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

 

Krispi Tırtıklı Kraker Baharatlı 45 gr

Lezzeti çıtırdatmak isteyenleri CarrefourSA reyonlarında baharatlı bir alternatif bekliyor. Çerez, çikolata ve bisküvi reyonlarından satın alabileceğiniz Krispi Tırtıklı Kraker Baharatlı 45 gr ile çıtınızı çıkarmaya başlayabilirsiniz. Krakeri klasik formu olan çubuk şeklinden kurtaran ve farklı bir görselliğe taşıyan bu ürün, içerik olarak da klasik çizgini dışına çıkıyor ve sade kraker algısını yıkarak çeşnili kraker lezzeti ile kraker severleri buluşturuyor.

Çıtırtılı muhabbetin adı olan Krispi Tırtıklı Kraker Baharatlı 45 gr hem görsel tasarımı hem de içeriği ile dikkat çekiyor. Krispi tırtıklı krakerin acılının yanı sıra baharatlı ve peynirli soğanlı çeşitleri bulunuyor. Tırtıklı şeklinden gelen yoğun çıtırtısına, bol baharattan gelen lezzeti ekleyen bu krakeri dilerseniz arkadaş muhabbetinde tüketebilir ya da yalnız akşamlarınızda dost sesi niyetine çıtırdatabilirsiniz. Lokmalık krakerlerden oluşan bu ürün incecik formu ile daha çıtırtılı bir lezzet sunuyor. Dilerseniz yanında dip soslarla servis ederek kraker ikramına yeni bir boyut katabilirsiniz. Her yaştan seveni bulunan bu krakerlerle izlediğiniz filmi, maçı ya da diziyi daha keyifli bir şekilde takip edebilirsiniz.

 

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler