text.skipToContent text.skipToNavigation

Pepsi Max Pet 4*1 L

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
% 25
11,95 TL 8,96 TL
adet

Yıl boyunca fit olmak ya da yaza hazırlık için yapılan diyetlerde gazlı içeceklere yer vermek isteyenler, CarrefourSA Diyet Kola reyonunda sunulan Pepsi Max 4*1 lt ile kola keyfini sonuna kadar yaşayabilirler. Kendine has lezzetini sıfır şekerle ortaya koyan ürün, özellikle gazlı içeceklerde yer alan şeker nedeniyle meşrubat tüketemeyenlere hitap ediyor. Yemeklerinizin ve atıştırmalıklarınızın yanında keyifle içebileceğiniz ürün, ferahlamak istediğinizde de en büyük yardımcınız olabilir.
İçinde yer alan kafein sayesinde gün boyu gerçekleştirdiğiniz zihinsel ve fiziksel aktivitelerinizde daha aktif olabilir; kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Diyetine ve yediklerinin kalorisine dikkat edenlerin rahatlıkla yönelebilecekleri ürün, lezzetini şekere alternatif tatlandırıcılardan aldığı için öğününüze fazladan kalori getirmez. 1 litrelik 4’lü paketlerden oluşan ürünü, kendiniz tüketebileceğiniz gibi ailenize ve sevdiklerinize de ikram edebilir; konuklarınıza çeşitli yemek ya da kurabiyelerin yanında servis edebilirsiniz. Ürünün lezzetini en üst noktaya taşımak için buzdolabınızda bir süre soğuttuktan sonra tüketmeniz uygun olur.
Soğuk meşrubat keyfinizin uzun süre devam etmesini sağlayacak ambalajlarda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Önerilen Ürünler