text.skipToContent text.skipToNavigation

Pepsi Cola Pet 1 Lt

PEPSI
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,65 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

     Özenle hazırlanan akşam yemeklerinin ve hızlıca tamamlanan öğle yemeklerinin yanında keyifle içeceğiniz lezzetli bir gazlı içecek arıyorsanız, CarrefourSA tarafından Kola reyonunda sunulan Pepsi 1 lt sizin için uygun olabilir. Yemeklerin yanında ve dilediğiniz zaman tüketebileceğiniz ürün sayesinde, ailenizle ve sevdiklerinizle çok daha eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Yemeklerin yanında tüketmek için olduğu kadar, konuklarınıza ikram etmek amacıyla da edinebileceğiniz ürün, yaz günlerinde keyifle içebileceğiniz gazlı içeceklerden biridir.
     Her mevsim içilebilecek şekilde üretilen gazlı içecek; cips, kuruyemiş gibi çerezlerin yanında da rahatlıkla tüketebileceğiniz bir üründür. Yorucu geçen bir günün ardından keyifle yudumlayacağınız gazlı içecek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.
Pepsi’nin yıllardan beri değişmeyen benzersiz aromasını barındıran ürün, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir içecek. Hareketli bir yaşantıya sahip kişilerin ve yoğun güç gerektiren işlerde çalışanların günlük enerji gereksinimlerini karşılayabilecek oranda şeker bulunduran ürün, buzdolabında bekletildikten sonra soğuk olarak tüketildiğinde çok daha lezzetli hale gelir.
     Pratik ve kullanışlı 1 litrelik pet şişelerde sunulan ürünü denemek istiyorsanız hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.