text.skipToContent text.skipToNavigation

Peyman Dorleo Kabak Çekirdeği Kavrulmuş ve Tuzlu 162g

PEYMAN
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
7,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Peyman Dorleo Kabak Çekirdeği Kavrulmuş ve Tuzlu 162g


Çekirdekler bölümünde sizlere sunulan Dorleo Kabak Çekirdeği 162g, Omega 3 ve Omega 6 açısından en sağlıklı besin kaynaklarından birisi olarak kabul ediliyor. Bazı B grubu vitaminleri ve kan pıhtılaşmasını önleyen K vitaminini de içeren kuru yemiş; çinko, fosfor, magnezyum, manganez, demir, bakır gibi değerli mineralleri de bünyesinde barındırıyor. Protein ve yağ bakımından zengin olan ürünü gün içerisinde harcadığınız enerjiyi geri kazanmak için tüketebilirsiniz. Ürünün 100 gramı tüketildiğinde 522 kcal enerji sağlıyor. Günlük tüketim miktarının, ortalama olarak 20 ila 30 gram arasında tutulması tavsiye ediliyor.
162gramlık ağzı kilitli ambalajında tüketime sunulan ürünü ailenize ve sevdiklerinize ikram edebilir; yanınızda taşıyarak dilediğiniz yerde yiyebilirsiniz. Son teknoloji kullanılan fırınlarda homojen bir şekilde kavrulan ve lezzetinin artması için tuzlanan ürünü sade olarak, diğer çerezler ile karıştırarak ya da kabuksuz olarak "muesli" içerisinde tüketebilirsiniz. 3 katlı koruyucu ambalajı içerisinde tazeliğini ve lezzetini uzun süre koruyan ürünü, dilerseniz kapağı vakumlu cam kavanozda da saklayabilirsiniz.
Sohbetlerinize lezzet katacak besin değeri yüksek ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler