text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çiziviç Peynirli Sandviç Kraker 90Gr

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Çiziviç 90 g

Ani açlık krizlerinin ne zaman ve nerede geleceği hiç belli olmaz ya da çay saatleri atıştırmalık bir şeyler olmadan geçirilmez. Bunun için lezzetli atıştırmalıkları aramanıza artık gerek kalmadı. Ülker sizin için en lezzetli atıştırmalıkları üretmeye devam ediyor. Uzun süre tokluk sağlayan ve lezzeti ile damakları coşturan, Ülker Çiziviç 90 g ile ister çantanızda, ister kahve saatinizde, ister çalışırken ofisinizde fark etmeksizin her yerde kolayca bulundurabilir ve açıp tüketebilirsiniz.

Peynirli sandviç şeklindeki yeni görüntüsü ve formülü ile kıtır kıtır kıvamı sayesinde atıştırma keyfini en üst seviyelere taşıyacaksınız. Ülker Çiziviç 90 kolay açılabilir ambalaj yapısı sayesinde oldukça kolay tüketilebilir. Ülker marka peynirli sandviç şeklindeki ürünü entegre, profesyonel ve en güvenilir fabrikalarda el değmeden hazırlanmış taptaze ve en lezzetli şekilde sizlere ulaştırılmıştır. Size ise bu lezzetin keyfini çıkarmak kalmıştır.

CarrefourSA mağazalarında, Ülker markalı ürünlere rahatlıkla ulaşabilir ve satın alabilirisiniz.

CarrefourSA mağazalarında bulunan gıda ve yemek malzemeleri bölümünde bulunan, peynirli diğer bisküviler reyonlarında Ülker marka peynirli krakerlere kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun fiyatları ile sahip olabilirisiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler