text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Olala Sufle Kek 70Gr

ÜLKER
1 Yorum
2,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

"Ülker Olala Sufle Kek 70 g


CarrefourSA reyonlarında kekler bölümünde yer alan Ülker Olala Sufle Kek 70 g damakta bıraktığı kalıcı lezzeti ile sofralarınıza geliyor. Daha ilk ısırışta yumuşaklığını hissettiğiniz ürün, ağızda eriyen yapısıyla sizleri büyülüyor. İçerisinde yer alan akışkan çikolatası, kokusuyla ve kakaonun muhteşem aromasıyla damaklarda bir bayram havası estiriyor.
Sağlığa zararlı ve alerjen hiçbir madde içermeyen gıda, günün her saatinde güvenle tüketilebiliyor. Dilerseniz kahvaltıda, dilerseniz ara öğünlerde misafirlerinize ve sizlere harika bir çay keyfi yaşatıyor. Çay saatlerinizin vazgeçilmez alışkanlığı haline gelen ürün günlük enerji ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı oluyor. Çocuklarınızın beslenme saati için pratik bir gıda olarak beslenme çantalarında yerini alan ürün, çocuklar tarafından da zevkle tüketiliyor.
Mutluluk hormonu olarak bilinen endorfin hormonunun salgılanmasını tetikleyen kakao içeriği ile güne neşeyle başlamanızı sağlıyor; içerdiği kalori ve proteinden dolayı da gün boyu enerjinizi koruyor. Çay, kahve, süt ya da meyve suyu ile birlikte tüketilebilen sufle kek, sağlıklı ve besleyici ara öğünlerinizin başrol oyuncusu oluyor. Muhteşem lezzete sahip ürünü sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alarak ailece harika bir kek deneyimi yaşayabilirsiniz.
Ürün Kodu: 426654
"

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler