text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Pötibör Bisküvi 450Gr

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
4,75 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

ÜLKER PETİT BEURRE 450GR

Ülker Petit Beurre 450gr klasik bisküvi tadını doya doya yaşamak isteyenler için mükemmel bir lezzet sunmaktadır. Taze süt ile birlikte üretilen bisküvileri isterseniz tek başına yiyebileceğiniz gibi isterseniz de pastalarınızda kullanabilirsiniz. Dört yüz elli gramlık paketi ile sunulan lezzetli bisküviler ile sütlü bisküvi tadına doyabilirsiniz. CarrefourSA bisküvi ve kek reyonlarında bulabileceğiniz ürünler ile tazeliği ve bisküvi kokusunu hissedebilirsiniz.

Ülker Petit Beurre 450gr Ülker markasının klasikleşmiş lezzetlerinden bir tanesidir. Elli yıldan uzun süredir bisküvi ve çikolata üreten marka kalitesi ile tüm dünyada bilinmektedir. Özellikle bisküvi üretimi ile dikkat çeken markanın en çok tüketilen ürünleri arasında klasik petit beurre bisküvileri yer alır. Taze süt ile üretilen çıtır bisküvilerin kokusu paketin açılması ile bütün ortamı kaplayacak yoğunluktadır. Çay ya da kahvelerinizin yanında doyulmaz bir lezzet ile sunulan bisküvileri misafirlerinize de ikram edebilirsiniz. Özel paketi ile uzun süre tazeliğini koruyan ürünleri istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Sütlü bisküviler ile yapabileceğiniz tarifler ile hem hafif hem de lezzetli tatlılar hazırlayabilirsiniz. Lezzeti, tazeliği ve doğallığı petit beurre ile yaşayabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler