Sinangil Kepekli Un 1 kg

Sinangil Kepekli Un 1 kg
Ürün Kodu: 276021

SATIŞ FİYATI:
4,15 KDV DAHİL
AD
Sinangil Kepekli Un 1 kg

Özel kullanım amacı ile üretilen kepekli un, CarrefourSA’nın Unlar ve İrmikler reyonunda sizleri bekliyor. Kepekli yapısı ile daha fazla lif ve vitamin içeren ürün, sağlıklı ve besleyici hamur işleri hazırlamanıza imkan vererek bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
Beyaz unun eklendiği her tarifte kullanabileceğiniz ürünü çay saatlerinde tüketeceğiniz hamur işlerinden ana öğünlerde yiyeceğiniz ekmeğe kadar her türlü besini hazırlarken kullanabilirsiniz. Basit malzemeler ile ev yapımı ekmek, lavaş, bazlama ya da pide hazırlayabilir; ana öğünlerde tüketebilirsiniz. Şekerli ya da tuzlu her türlü hamur işinde temel malzeme olarak yer vereceğiniz ürün ile daha sağlıklı sunumlar oluşturabilirsiniz. Özellikle buğday kepeği içeren yapısı ile daha uzun süre tok tutan ürünü diyet yaparken tüketeceğiniz düşük kalorili tarifler hazırlarken de kullanabilir; protein oranı yüksek sağlıklı besinleri diyet menünüze ekleyebilirsiniz.
Hamur işlerinin yanı sıra köfte ve çorba gibi yemeklere de katarak sağlıklı sunumlar hazırlayabileceğiniz ürünü ışık ve nemden uzak tutarak muhafaza edebilirsiniz. Mutfağınızdan eksik etmeyeceğiniz Sinangil Kepekli Un 1 kg’ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: