text.skipToContent text.skipToNavigation

Patos Rolls Acı Parti Boy 167 G

PATOS
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
5,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Patos Rolls Acı Parti Boy 167 G

 

Patos ürettiği cipslerle müşterilerinden tam not almayı başaran bir üründür. Patos Rolls Acı Parti Boy 167 G kendine özgü poşetiyle reyonlarda müşterilerini bekliyor. Ürün gevrek lezzeti tadındadır. Nem almayan özel bir poşeti bulunur. Akşamları televizyon izlemeyi keyifli kılar. Acısı da keskin bir tada sahiptir. Bir kere tadan herkes oldukça beğenir. Sürekli olarak tüketir. Patos Rolls Acı Parti Boy 167 G keyifli bir atıştırmalıktır. Dilenirse yanına yoğurtlu sosta yapılabilir. Patos’un muhteşem lezzetini içeren ürünü CarrefourSA reyonlarından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Patos Rolls Acı Parti Boy 167 G Herkesin damak tadına uygun bir lezzettir. Ürün çıtır çıtır bir lezzettir. İçerisinde birçok baharat bulunur. Paketi nem almaz. Hijyenik koşullarda üretilir. Acılı tadı keskindir. Ürünü misafirlerinize keyifle ikram edebilirsiniz. Patos Rolls acı parti pak. 213 gr ürününü her yer de kolaylıkla bulabilirsiniz. Öğlen ve akşam tüketilebilir. Evde, arabada, okulda ve ofiste tüketmek için de ideal bir üründür. Müşterileri tarafından oldukça beğenilir.Patos Rolls Acı Parti Boy 167 Gacılı bir lezzettir.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler