text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Biskrem Kakaolu Bisküvi 1000G

Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
1,50 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

Ülker Biskrem Kakaolu 18*100 gr

 

Ülker Biskrem Kakaolu 18*100 gr, ekonomik paketi ile kullanıcıların tercihi oluyor. Çıtır çıtır bisküvi içinde yer alan kakaolu krema ile özdeşleşen atıştırmalık, akışkan kreması ile beğeni topluyor. Tanesi 50 kalori içeren bisküviler, ağızda kolaylıkla dağılırken tek olarak yenebildiği gibi; çay, süt ve meyve suyu ile beraber de tüketilebiliyor. Çay saatlerinde sohbetin eşlikçisi, yolculukların tatlı yol arkadaşı, sınav dönemlerinin motivasyon kaynağı olan atıştırmalık yiyecek, içeriğinde bitkisel yağ, buğday unu, süt tozu, kakao, şeker, yumurta bulunduruyor. Doyurucu, lezzetli, pratik ve sevilen bir tat olan bisküvi, "bi biskrem versem" sloganı ile tanınıyor.
CarrefourSA reyonlarında tatlı bisküviler arasında yer alan ürün, lezzetli bir ara öğün alternatifi sunuyor. Kırmızı bant bulunduran ambalajı sayesinde kolaylıkla açılan paketin içinde yer alan bisküvi tanelerinin hemen tüketilmediği takdirde kapaklı kaplarda saklanması tavsiye ediliyor. Nemsiz, kuru, direkt güneş ışığından uzak ve kokusuz alanlarda muhafazası önem taşıyan tatlı kraker, üzerinde yer alan son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebiliyor. Siz de ürünü tek tuşla sepete atarak kolaylıkla sipariş verilebilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler