text.skipToContent text.skipToNavigation

Ülker Çikolata Fındık Rüyası 40,5Gr

ÜLKER
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
2,00 TL
adet
 • Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme imkanı

Önerilen Ürünler

30140307 – Ülker Çikolata Fındık Rüyası 40,5 g

Sizi günün stresinden, kasvetli havadan, tartışma ortamlarından, trafiğin sıkıcılığından veya mutsuzluktan kurtaracak olan Ülker Çikolata Fındık Rüyası, şimdi 40,5 gramlık bütün fındıklı paketleriyle CarrefourSA aracılığıyla bir tıkla kapınıza kadar geliyor.

Türkiye’nin en büyük çikolata markalarından birisi olan Ülker’in en tatlı ürünü olan Ülker Çikolata Fındık Rüyası, karmaşık ve stresli anlarda sizin en iyi ilacınız olacak. Zor beğenip kolay bırakan insanların favorisi olmuş olan Fındık Rüyası, muhteşem lezzetiyle sizi de mest edecek. Üstelik; kilonuza ve şekerinize dikkat etmek suretiyle istediğiniz kadar yemenizde bir sakınca görmüyoruz.

CarrefourSA’nın Çerez, Çikolata ve Bisküvi reyonlarının Çikolatalar, Barlar, Gofretler bölümünde bulabileceğiniz Ülker Çikolatalı Fındık Rüyası, aynı zamanda aile, akraba ve dost ziyaretlerinde ikram olarak ta tercih edilebildiğinden çok sayıda sipariş edilmektedir. Öğrenci yurtlarının, arkadaş ortamlarının, yerli malı kutlamalarının ve hatta sınavlarda zihin açma maksadıyla da tüketilebilen Ülker Çikolata Fındık Rüyası ile içinizdeki mutluluğu keşfedeceksiniz.

1944’ten bu yana Türkiye’nin en büyük markalarından birisi haline gelmiş olan Ülker ve ürünlerini, şimdi sepetinize ekleyin ve ister kredi kartınızla çevrimiçi olarak, ister kapıda elden ödeyin.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir

  İade Değişim Koşulları | E-ticaret


  • ALICI, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşme konusu ürünün/ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

  • Cayma hakkının kullanılması için cayma hakkının kullanıldığına dair bu süre içinde SATICI'ya, e-mail ya da telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir.

  • Tüketicinin, cayma hakkını kullanması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün/ürünlerin ve ürüne/ürünlere ait fatura aslının ve teslimata dair kargo teslim tutanağının SATICI’ya iade edilmesi zorunludur. Cayma bildirimi ile birlikte bu belgelerin SATICI’ya ulaşmasından sonraki 10 (on) gün içinde ürünün/ürünlerin bedeli ALICI’ya masraf yüklemeksizin iade edilir.

  • Cayma bildiriminin SATICI’ya ulaşmasından itibaren 20 (yirmi) gün içerisinde de ALICI’ya teslim edilen ürün/ürünleri geri alınır. Bu halde, ürünün/ürünlerin SATICI’ya iadesi kargo ile yapılır ve bu durumda kargo ücreti ALICI’ya aittir.

  • Teslim alınmış olan malın değerinin azalması veya iadeyi imkânsız kılan bir nedenin varlığı cayma hakkının kullanılmasına engel değildir. Ancak değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması tüketicinin kusurundan kaynaklanıyorsa ALICI, SATICI’ya malın değerini veya değerindeki azalmayı tazmin etmeyi kabul ve beyan eder.

  • Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler:

  Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik uyarınca, gazete, dergi gibi kısa süreli yayınlar, gıda maddeleri, içecek ve diğer günlük tüketim maddeleri için sağlanan ürünler, tek seferde kullanılan ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar ile niteliği itibari ile geri gönderilmeye elverişli olmayan, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerde, ALICI cayma hakkını kullanamaz.

  • Yazılım, program, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar, kırtasiye sarf malzemeleri, ses ve görüntü kayıtları ile yukarıda sayılan kapsamda bulunmayan kozmetik ürünlerde ancak ambalajın açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartıyla ALICI tarafından cayma hakkı kullanılabilecektir.

  • Tüm iadeler orijinal ambalaj ve kutu ile yapılmalıdır. Cep telefonları kutusu garanti belgesi kaşelenmek suretiyle açık gelmekte olup, bu husus iade sebebi olarak kabul edilmez. Elektronik ürün ve cep telefonları yetkili servis garantisi ile satılmaktadır.

  Benzer Ürünler