Marka: ARBELLA

Arbella Kuskus 500 g

4,20 TL

adet

Ürün Açıklaması

30080535 - Arbella Kuskus 500 g

Kolay açılabilir ve rahat dökülebilir paketiyle Arbella Kuskus, şimdi sipariş ettiğiniz takdirde CarrefourSA’dan kapınıza kadar geliyor.

500 gramlık ( Yarım Kiloluk ) paketiyle satışa sunulan ve reyonlardaki yerini alan Arbella Kuskus, %100 Durum Gıda kalitesiyle üretilmiştir. Anadolu durum buğdayından üretilen bu ürün, tam entegre tesislerinde Türk Gıda Kodeksi Tebliği’ne uygundur. Kuskus paketinin üzerinde yer alan sürede, damak zevkinize göre al – dante ya da normal kıvamda pişirebilirsiniz. Ürün, satın alındıktan sonra serin ve rutubetsiz yerde saklanmalıdır. Doğrudan güneş ışığı altında bulunmamalıdır. Tavsiye edilen tüketim tarihi ve parti numarası ambalaj üzerinde yer alır. %100 durum buğdayı irmiğinden imal edilmiştir. Bu ürün gluten içermektedir.

CarrefourSA’nın Gıda ve Yemek Malzemeleri reyonlarının Makarna, Pirinç, Bakliyat ve Yöresel Makarna bölümünde bulabileceğiniz bu ürünlerinin büyük bir kısmı, tüketicisine değer katan, bağlılık yaratan ürün ve hizmetler sunan Arbella markasına aittir. Bu ürünlerden birisi olan 500 gramlık Arbella Kuskus ürününü sepetinize ekleyebilir ve kalitesini deneyimleyebilirsiniz. İster kredi kartınızla (online) çevrimiçi olarak, ister kapıda kredi kartı veya nakit ödeme seçeneğini kullanın.

İçindekiler Bilgisi
Durum buğdayı irmiği

Alerjen Bileşenler
Gluten içerir

Menşe Ülke
Türkiye

Muhafaza Şartları
Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz

Diğer Uyarılar
Durum buğdayından üretilmiştir

Süzme Ağırlık
500

Gıda işletmecisinin adı veya ticari unvanı ve adresi.
Durum Gıda San. Ve Tic. Kazanlı Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı 73/4 Akdeniz 33281 MERSİN

İşletme Kayıt No
TR-33-K-000388

Besin Değerleri 100 g/ml için 100 g/ml için RA*
Enerji (kcal) 350
Enerji (kj) 1487
Yağ (g) 0.7
Doymuş Yağ(g) 0.2
Karbonhidrat (g) 72.7
Şekerler (g) 2.2
Protein (g) 12.1
*Değerler ortalama bir yetişkinin referans alım düzeyini belirtir. (8400 kJ/2000kcal)
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenebilecektir. Yorum Yapabilmek İçin Siteye Giriş Yapmanız Gerekmektedir
    Buble